UAB Klijų pasaulis

Savo veiklą pradėjome 2003 m. Pirmasis užsienio partneris patikėjęs mumis – Norvegijos kompanija Dynea AS gaminanti klijus medienos ir baldų pramonei. Po kelerių metų pradėta bendradarbiauti su ispanų dažų bei lakų gamintoju metalo bei medienos pramonei - Barpimo S.A. 2012 m. sutarta dėl atstovavimo su klijų lydalų gamintoju iš Italijos Durante & Vivan Spa, dar vėliau pradėta rinkai tiekti Icro Coatings S.p.A. (Italija) dažus bei polivinilacetatinės dispersijos klijų gamintojo Grünig KG (Vokietija) produkciją.

UAB Klijų pasaulis veikla apima Lietuvą, Latviją, Estiją ir Baltarusiją.
Bendrovės tikslas – ne tik tiekti gamintojams aukštos kokybės produktus, bet ir teikti konsultacijas bei visavertes technines/technologines paslaugas. Kartu su klientais aiškinamės jų konkrečius poreikius, esamas problemas bei pateikiame geriausius sprendimus dėl mūsų parduodamų medžiagų – ar tai būtų kliento gaminių kokybės pagerinimas, dažų ar klijų sąnaudų sumažinimas, našumo didinimas ar vis griežtėjančių aplinkosauginių reikalavimų tenkinimas.
Taip pat bendradarbiaujame su dažymo ir klijavimo įrangos gamintojais – taigi galime pateikti kompleksinius sprendimus, ar konsultuoti klientus dėl norimos įrangos pirkimo.